Marta Nowicka

Profesjonalizm, kreatywność i terminowość - te trzy cechy to podstawa udanej współpracy, a taką zdecydowanie była współpraca z AI i panią Anną 🙂 Pani Anna umie słuchać i fachowo doradzić, dobiera opcje pod możliwości klienta, a kontakt z nią to prawdziwa przyjemność - polecam z całego serca zarówno do małych remontów, jak i do większych inwestycji!

Eva Terczynska

Z całego serca polecam Panią Anię, za jej zaangażowanie w projekt, zrozumienie klienta, za jej perfekcjonizm i ogólną pomoc w załatwianiu wszystkich materiałów, co szczególnie jest ważne, kiedy inwestor mieszka 760 km od inwestycji 😀

Maria Peplińska

Kiedy zapadła decyzja o remoncie, byłam pewna, że pomoc profesjonalisty będzie niezbędna. Pani Anna nie tylko pomogła uporządkować pomysły, ale również zaproponowała funkcjonalne, spójne, a co najważniejsze, przytulne wnętrze. Ogromnym plusem jest jej zaangażowanie w projekt. Gdy tylko pojawiały się wątpliwości, wsiadała w samochód, przyjeżdzała i dokładnie tłumaczyła fachowcom co i jak ma zostać zrobione. Była na każdym etapie prac, służyła profesjonalną radą i pomocą oraz zadbała, żeby wszystko miało "ręce i nogi". Co ważne, zaproponowane przez Panią Annę rozwiązania zmieściły się w zaplanowanym budżecie, a wyposażenie wnętrz było dobierane przez nią tak długo, aż idealnie trafiło w gust. Polecam. Dzięki pomocy Pani Anny można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów!

Patrycja Woj

Kreatywnie, innowacyjne i w bardzo dobrej cenie. Od serca polecam gdyby ktoś potrzebował ! 😊

Barbara Cysewska

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne wyczucie potrzeb klienta. Dzięki Annie moje mieszkanie zaczęło wyglądać tak jak marzyłam.

Paweł Nowak

Jestem bardzo zadowolony z przygotowanej aranżacji gabinetu. Fachowa obsługa, szybki termin realizacji. Firma godna polecenia. Pani Ania w 100% trafiła w moje oczekiwania. Bardzo fajna gra kolorów oraz różnych materiałów wykończeniowych. Do tego dobrze dobrane meble oraz ciekawe oświetlenie dekoracyjne. Po prostu architekt z powołania. Bez wahania mogę innym polecić.